Spotify Mod Apk Özellikli (Tam Kilitli 2022)

İndirme Özellikli Spotify Mod Apk (Tam Kilitli 2022)

Spotify Mod Apk, 1 milyardan fazla indirme ile dünyanın en ünlü müzik akışı uygulamasıdır. En sevdiğiniz müzikleri dinlerken rahatlamak için ideal bir uygulamadır. Araba sürerken, yürürken veya dinlenirken en sevdiğiniz müziği hareket halindeyken dinleyebilirsiniz; müzik dünyasını keşfetmek için tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon ve internet erişimi. Yaygın popülaritesi nedeniyle, uygulama şu anda 180’den fazla ülkede mevcuttur. Spotify, Windows bilgisayarlar, Mac OS X, Linux ve iOS ve Android akıllı telefonlar dahil olmak üzere en güncel platformlarla uyumludur. Ayrıca, kullanıcılar çalma listelerini oluşturup düzenleyebilir ve sanatçıya, albüme veya türe göre müzik arayabilir.

O nasıl çalışır?

Spotify inanılmaz derecede kullanıcı dostudur ve bir müzik akışı uygulamasını ilk kez kullanıyorsanız şaşırmayacaksınız. İndirdikten sonra bir hesap oluşturmanız gerekecek. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra giriş yapabilir, müzik ve podcast dinleyebilirsiniz. Ayrıca, bu mod apk sürümü size ücretsiz olarak premium özellikler sunacağından, kayıt sırasında bir premium plan satın alıp almamayı seçebilirsiniz. Spotify, sanatçıların aylık dinleyicilere, coğrafi verilere, demografik bilgilere, müzik tercihlerine ve çok daha fazlasına erişmesi için müthiş bir platformdur. Ayrıca sanatçılara Instagram, Facebook ve Twitter’a benzer şekilde mavi bir onay işaretiyle doğrulanmış durumu verir.

Spotify Mod Apk Özellikleri
Oynatma Listesini Özelleştir

Spotify Mod Apk kullanıcıları, çalma listelerini oluşturarak harika bir özelliği kullanabilirler. Seçtiğiniz müzikleri her bir çalma listesine dahil ederek birçok çalma listesi yapmak mümkündür. Ayrıca, çalma listelerinizi istediğiniz gibi adlandırabilir ve daha sonra istediğiniz gibi değiştirebilir, kaldırabilir veya çalma listenize ek müzikler ekleyebilirsiniz.

Geniş bir tür yelpazesi

Spotify, müzik dinlemek için uygulamayı başlattığınızda seçim yapabileceğiniz çeşitli kategoriler sunar. Ayrıca, birden fazla tür ve sanatçıdan oluşan geniş bir müzik koleksiyonu var. Spotify, ruh halinize en uygun türü seçmenize olanak tanır ve asla hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti ederim.

Yeni müzik ve podcast’leri keşfedin
Spotify Premium, sitemize abone olabileceğiniz çeşitli podcast’ler sunar. Müzik dinlemek için ilginizi çeken bir konu seçebilirsiniz. Şarkı veya sanatçı arama havasında değilseniz, hobilerinize uygun favori çalma listenizi seçebilirsiniz. Müzik dinlemekten keyif alacağınız yeni müzikler keşfedeceksiniz.

Oynatma listenizi paylaşın
Ayrıca çalma listenizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz ve Spotify’da çalma listesi paylaşımı adı verilen bir başka harika işlev sayesinde onlar da kendi şarkılarını sizinle paylaşabilirler. Keyif alabileceğiniz ve arkadaşlarınızın müzik zevklerini öğrenebileceğiniz yeni şarkılar bulacaksınız.

Birden fazla cihaz
Çok sayıda cihazınız varsa, hepsinde aynı anda hesabınızda oturum açabilirsiniz. Sonuç olarak, en sevdiğiniz müziği istediğiniz zaman ve size uygun olan herhangi bir yerden dinleyebilirsiniz. Premium aboneliğiniz varsa, avantajları kullanmak için hesabınızı başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.

İndir Spotify Premium Apk 2022

Mod Özellikleri
Spotify Mod Apk, size ücretsiz premium özellikler sunan uygulamanın crackli versiyonudur.

En yüksek ses kalitesi
Reklamsız
Çevrimdışı dinleme
Sınırsız atlama
Premium Kilitsiz Spotify bağlantısı
Kilidi Açılmış Spotify gelen kutusu
Kilitlenmemiş hikayeler
Kilitsiz tekrar modu
Sınırsız karıştırma
Koyu AMOLED teması

SSS

Spotify’ın en son sürümü nedir?
Spotify’ın en son sürümü 8.7.42.943’tür.

Müzik uygulamasının diğer müzik uygulamalarından farkı nedir?
Uygulama tüm platformlarda çalışır, böylece müziğinizi istediğiniz herhangi bir cihazdan alabilirsiniz. Reklamsız uygulama, istediğiniz tüm müziklere sınırsız erişime sahiptir.

Çözüm

Son olarak, özellikle Android kullanıcıları için tasarlanmış Spotify Mod Apk’nin bu değiştirilmiş sürümünü denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. YouTube Müzik, Apple Müzik, Amazon Müzik ve Pandora gibi tüm müzik akışı uygulamaları arasında Spotify en iyisidir. Uygulama, en sevdiğiniz müziği bulup keyfini çıkarmak için çeşitli sanatçılara, türlere ve kategorilere ait yüz binlerce şarkı arasında arama yapmanızı sağlayarak harika müzik deneyimleri sunar.