Spaceflight Simulator Hileli Apk Sınırsız yakıt İndir Son Sürüm,1.5.7.2

Spaceflight simulator mod apk, uzay meraklıları için en iyi oyundur. Uzayın enginliği her zaman elimizden kaçtı ve hepimiz onun hakkında daha fazla şey öğrenmek ve gizemlerini çözmek için can atıyoruz. Uzun yıllar uzay araştırmaları, uzay meraklılarının popülaritesinde bir artışa neden oldu. Uzay mekiklerinizde ve roketlerinizde artık evreni keşfedebilir ve her türlü büyüleyici şeyi öğrenebilirsiniz. Spaceflight simulator zorlu bulmacaları çözebileceğiniz ve iyi vakit geçirebileceğiniz uzay temalı bir 3D simülatör oyunudur. Güzel roketler yapabilir ve onları evrenle ilgili büyüleyici gerçekleri öğrenebileceğiniz uzaydaki diğer gezegenlere ve aylara gönderebilirsiniz.

Spaceflight Simulator Mod Apk oyununun oynanışı

Bu oyunda oynarken ve yeni şeyler keşfederken harika zaman geçireceksiniz. Oyun, oyuncunun roketin birçok bileşenini doğru bir şekilde monte etmesiyle başlar. Bundan sonra, kozmosu keşfetmeye başlamak için bu roketi yörüngeye göndermeniz gerekecek. Roketinizi daha da iyi hale getirmek için çok çeşitli en önemli ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Başlamak için roketinizi nasıl oluşturacağınızı öğrenmek için birkaç öğretici klip izleyeceksiniz. Bir roket geliştirmek ve yörüngeye fırlatmak için talimatları takip etmek gerekir. Örneğin roketin yakıt seviyesi, gerçek dünya verilerine dayanmaktadır. Roketinizin nihai hedefine ulaşmasını sağlamak için gereken yakıt miktarını doğru bir şekilde tahmin etmelisiniz.

Spaceflight Simulator Mod Apk Özellikleri

Bu oyunun fantastik özelliklerinden bazıları şunlardır:

Birden Fazla Gezegeni Keşfedin

Bu oyunda her özellikte bulabileceğiniz çok sayıda gezegen var. Merkür, Venüs, son derece yoğun ve ısıtılmış atmosferi, dünya, evimiz ve uçuk mavi bir nokta olarak görülen ay, göksel komşumuz Mars, Mars’ın Phobos iç uydusu ve Mars’ın Deimos dış ayı bu gezegenler arasındadır. .

Gerçekçi Yörünge Mekaniği

Birçok simülatör oyunu oynadınız, ancak hiçbiri bu oyunun yörünge sisteminin doğruluğuna ve gerçekçiliğine yaklaşmadı. Roketinizi uygun yönde yönlendirirken ve nihai hedefine ulaşmak için hareketlerini hesaplarken, muhteşem fırlatmalar ve harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Muhteşem Roketler Tasarlayın

Oyunun birçok harika özelliği ile dilediğiniz tasarımlarla bir roket oluşturabilirsiniz. Çeşitli şekil ve boyutlarda roketler yapabilir, öğeleri istediğiniz sırayla düzenleyerek özelleştirebilirsiniz. Tabii ki, tüm bu tasarımlar sizin entelektüel yeteneklerinize bağlıdır ve ya büyük bir başarı ya da büyük bir başarısızlık olabilir.

Oynaması ücretsiz

Bu harika özelliklerin yanı sıra, bu oyun Android kullanıcıları için ücretsizdir. Böylece hiçbir şey harcamadan tüm üstün özellikleri kullanabilirsiniz.

Mod Özellikleri

Spaceflight Simulator Mod Apk, tüm ücretli öğelere ve özelliklere ücretsiz olarak erişebileceğiniz bu oyunun crackli versiyonudur.

Reklamsız
Tüm roket parçalarının kilidi açıldı
Tüm kilitli gezegenlere erişim
Tüm ücretli içeriğin kilidi açıldı
uzay uçuşu simülatörü mod apk tüm bölümlerin kilidini açtı
uzay uçuşu simülatörü mod apk sınırsız yakıt

Grafik ve Müzik

Çarpıcı 3D görseller ve genel bir uzay gemisi fırlatma deneyimi ile bu oyunun keyfini düşük seviye cihazlar da dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda zorlanmadan çıkarabilirsiniz. Ek olarak, bu oyundaki ses oldukça büyüleyici ve dramatik film müziği, roketleri daha doğru bir şekilde fırlatırken sizi büyüleyecek.

Çözüm

Gerçek bir uzay tutkunuysanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Ardından bir astronot olabilir ve roketlerinizi zorlanmadan uzaya fırlatabilirsiniz. Peki ne bekliyorsun? Devam edin ve Spaceflight Simulator Mod Apk’yi şimdi indirin ve inanılmaz özelliklerinin tadını çıkarın!