NetBoom Mod Apk (Sınırsız Süre ve Altın 2022)

NetBoom Mod Apk (Sınırsız Süre ve Altın 2022)

NetBoom Mod Apk, oyuncuların telefonlarında PC oyunları oynamasına izin veren bir Android yazılımıdır. Netboom yeni bir oyun dünyasının kapılarını açıyor. Bu oyunların hiçbiri (Cyberpunk, Fall Guys veya LOL) cep telefonları için düşünülmedi. Netboom ile artık en sevdiğiniz oyunları telefonunuzda oynayabilirsiniz. Netboom ayrıca firmanın sahip olduğu netboom PC oyunlarını oynamak için bir bulut oyun platformuna sahiptir. Ayrıca netboom’daki oyunlar, indirmeden anında mobil veya çevrimiçi olarak oynanabilir.

Ayrıca telefonunuzu üst düzey bir oyun sistemine dönüştürerek binlerce yüksek kaliteli oyun oynamanıza olanak tanır. Bu uygulama oyun akışı kullandığından, telefonunuzun ayarları hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Android tabanlı bir PC simülatörüdür. Önceki gadget’larımız yalnızca üst düzey PC oyunlarını oynayabilirdi. Şimdi, üst düzey bir akıllı telefonu olmayanlar bile eğlenceye katılabilir! Telefonunuzda GTA 5, Need for Speed, Call of Duty ve diğer bilgisayar oyunlarını oynamanıza hiçbir engel yok. NetBoom Mod Apk’a çok şey borçluyuz. Ayrıca, bu program bir PC’yi taklit eder ve temelde telefonunuzu bir PC’ye dönüştürür.

Netboom nasıl kullanılır?

En son sürümde netboom’da oyun oynamak için herhangi bir üçüncü taraf uygulamasının indirilmesi veya yüklenmesi gerekmez. Ayrıca NetBoom Mod Apk kullanarak 26 MB netboom uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca, sahip olduğunuz telefon bir PC gibi çalışacağından, üst düzey bir oyun bilgisayarını hareket halindeyken de çalıştırabilirsiniz. Ancak, üye olmayanlar için her gün bir saatlik ücretsiz deneme sağlanır. Bu nedenle, ücretsiz denemeden sonra, kullanıcının sunucuya bağlanması ve bulut bilişime girerek en sevdiği oyunu seçmesi gerekir. Ayrıca oyuncular, oyunu bitirdikten sonra klavye ile bağlanıp sunucudan çıkış yapabilirler.

NetBoom Mod Apk Özellikleri

Çoklu Modlar
NetBoom Mod Apk içinde üç mod vardır: erişilebilir oyun modu, anında oynatma modu ve PC modu. Oyunu Ücretsiz Oyun Modunda ücretsiz oynayabilirsiniz. Ayrıca, Anında Oynatma Modunda mevcut oyunları oynamaya devam etmek için Steam, Epic Game ve Origin gibi popüler flaşlara bağlanabilirsiniz. PC modunda ise oyunu cihazınıza indirmenize gerek kalmadan dilediğiniz zaman akıllı telefonunuzu PC olarak kullanabilirsiniz. Depolama alanından tasarruf ederken veri israfı sorununu azaltın.

Bulut Oyun Hizmeti
Cloud Gaming, kullanıcıların emülatör veya yazılım indirmeden birden fazla platformda oyun oynamasına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların en sevdikleri PC oyunlarını oynamak için sabit bir internet bağlantısına ihtiyaçları vardır. Uygulama, oyunu yayınlayacak ve uzaktan kontrol sunacak. Her kullanıcı, tüm oyun verilerini tutan ve diğer cihazlarla senkronizasyonu kolaylaştıran bir hesap alacak.

Çok Sayıda Oyun Eklentisi
Her PC oyunu benzersizdir, özellikle aksiyon oyunları. Her PC oyunu farklı bir deneyim ve daha çok yönlü bir kontrol yöntemi sunar. Uygulama, oyunculara birçok senaryoda yardımcı olacak birkaç değerli ve çekici özelliğe sahip olacak. Otomatik kilitleme ve otomatik nişan alma çok önemlidir. FPS oyunlarında mükemmel doğruluk sağlarlar. Ardından, sıra tabanlı veya gerçek zamanlı stratejik oyunlar için yalnızca dokunmatik ekran işlevi gelir. Son olarak, oyuncunun parmağı nokta tıklayıcıyı tetikleyecektir.

Arkadaşlarla oynamak
Oyuncular, NetBoom’un özel yeteneklerini ve arayüzünü kullanarak oyunlar arasında çapraz oynayabilir. Bununla birlikte, oyuncular çevrimiçi oyunlara katılabilir. Yazılım, oyuncuların yayın kalitesini artıran çeşitli bağlantı özellikleri içerir. Buna ek olarak, netBoom yüce bulut oyun hizmetleri sağlayarak bireylerin en sevdikleri oyunları herhangi bir cihazda oynamalarına olanak tanır. Yazılım ayrıca oyuncuların en sevdikleri oyunları sorunsuz bir şekilde oynamalarını sağlayan benzersiz özellikler içerir.

Sonsuz PC Oyunları
NetBoom, tüm bulut oyun içeriğine sahip geniş bir oyun kütüphanesidir. Esnek bir arama motoruna sahiptirler ve türe göre sıralanabilirler. Çevrimiçi ve çevrimdışı oyunlar, oyuncuların platformdan bağımsız olarak arkadaşlarıyla oynamasına izin verir. NetBoom’un türleri arasında aksiyon, strateji ve RPG bulunur. En iyi slasher oyunu. Kayda değer özellikler, tür ve oyun çeşitliliğini içerir. Sanal monitördeki herhangi bir oyun rahat olacaktır.

Mod Özellikleri
Ücretsiz uygulama
Sınırsız oyun
Sınırsız zaman
İnanılmaz bağlantı
Kök gerekmez
Sınırsız para

Çözüm
En sevdiğiniz tüm üst düzey oyunları telefonunuzda oynamak istiyorsanız, şimdi şansınız. NetBoom Mod Apk bu mod sürümü, tüm bu oyunların kilidini ücretsiz olarak açar. Ayrıca, ekstra depolama gerekli değildir. Ve şimdi en sevdiğiniz oyunları oynayabilirsiniz.